Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Nis 2, 2015 in Benden Bizden, Çocukla Gezi, Duru'yla Yaşam, Genel, Mekan | 0 comments

Vialand Gezimiz

 

 

 

IMG_3031

 

 

O kadar uzun zamandır aklımızdaydı ki bir türlü bir boşluk yaratarak gidememiştik. Geçen hafta cumartesi Şebnem‘in daveti üzerine ailece gittik. Planımız saat 13.00 de girip, 2 saat gezdikten sonra 15.00 te de olympia sirkine girmekti. Ama ne mümkün :))

Bir kere vialand için öyle 2 saat falan ayırmayın. Biz tam 5 saat hiç oturmadan deli gibi eğlendik. Mutlaka rahat kıyafetler giyin. Spor ayakkabı, eşofman ve sırt çantası kombinasyonu tam yerinde olacaktır 🙂 Her türlü ihtiyacınız için hemen ulaşacabileceğiniz cafeler mevcut. Aklınızda olsun.

 

IMG_3032

 

Girer girmez Duru’nun vazgeçilmezi Atlıkarınca ile eğlencemize start vermiş olduk.

 

vialandtemapark_nefeskesen4

 

Daha uzaktan bile gerçekten “Nefes Kesen” Roller Coaster dünyanın en iyi 4. olarak 3 saniyede 110 km hızla gidiyormuş. Ve bu alet için tam 20 milyon dolar yatırım yapılmış. Veee Ömer ve Savaş buna bindi (!)

 

IMG_3036

 

Minik Kaşifler bölümü çooook eğlenceli.. 160 metre uzunluğunda su yolu üzerinde kayıkla gidiyorsunuz ve tünel içinde bir masalın içinde gibisiniz. Biz poz verme derdinde iken Duru hala gözlerini ayıramıyor 🙂

 

IMG_3046

 

IMG_3049

Duru ve arabalara olan düşkünlüğü.. Bu arada bir ilk yaşadık. Duru çarpışan arabalara tek bindi.

IMG_3051

Maymunlar sizi..

 

IMG_3056

 

Ailece gitmenin en güzel tarafı 10 dk bile olsa çocuğu babaya teslim edip, #gununkahvesi ni içmektir.

 

IMG_3057

 

Aze normalde cesaretli değildir. O gün Duru ile bayağı aştı kendini ve aslında çok eğlendi. Duru sürekli yapabilirsin Aze demesi hala gülümsetiyor.

 

IMG_3060

 

Atlıkarınca, Minik Kaşifler, SüngerBob, Dora, Vikingler, Nefes Kesen, İtfaiye, Sihirli Oda, Safari Turu, Çocuklar ve yetişkinler için tren, Masal Ağacı, 360, Zincir….. ve daha aklıma gelmeyen bir sürü aktivite yaptık. Haftasonu park 18.00 itibari ile kapanıyor.

Sadece yemeğe 1 saat ayırdıktan sonra saat 19,30 da Olympia Sirki ne girdik.

 

IMG_3064

 

Gittiği her ülkede ilgiyle takip edilen ve ödül alan sanatçılardan oluşan kadrosuyla Olympia Sirki, muhteşem sahne şovları, sihirbazlık gösterileri, çelik ip üstünde denge oyunları, palyaçolar, muhteşem akrobasi gösterileri ve daha birçok nefes kesen ödüllü gösteri ile hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap ediyor. 

Dünyada iki kişiden biri olan, birçok uluslararası ödülü bulunan Brezilya’lı jonglör Rogério Piva’yı ve ip üzerinde topuklu ayakkabı ile yürüyen Lily’yi izlediğinizde gözlerinize inanamayacaksınız.

21.30 gösteri sonrası Aze uyur yürür şeklinde iken Duru hala dans ediyordu 🙂 Bir günümüzü böylece dolu dolu geçirmiş olduk. İstanbul’da iseniz mutlaka gidin derim. Eğer İstanbul dışında iseniz ve buraya gelecekseniz görülecekler listesine ekleyiniz. Biz büyük küçük çok eğlendik.

Türkiye’de ilk kez eğlence ve perakendeciliği birleştiren VIALAND AVM ve VIALAND Tema Park bu özelliği ile dünyada tek olmaya devam etmektedir. VIALAND Haziran ayında hizmete giren 101 yataklı deluxe otel VIALAND Palace ile de 360 derece entegre perakendeciliği sektöre kazandırmıştır. Türkiye’nin eğlence anlayışını değiştiren VIALAND, Avrupa’da en çok tercih edilen ilk 3 tema parktan biri olmayı hedefliyor.

Bilgi ve bilet için : Vialand

İyi eğlenceler

Share Button

Cevap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir