Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Nis 19, 2017 in Genel, Ürün | 0 comments

Star Wars Çocuk Scooter – Karakter Dükkanı

 

 

Geçen yazın sonunda ailece markete gitmiştik. Alışveriş torbalarını arabaya yüklerken, Duru scooterını yanımıza koymuş ve arabaya binmiş. Tabii biz bunu görmedik ve maalesef bir günümüz Duru’nun üzülmesi ile son buldu. O an o kadar çok üzüldü ki, dayanamadım ve bir söz verdim. Tamam dedim sana yenisini alacağım!

 

Normalde asla bu davranışı yapmam. Ama sebeblerini anlatınca ona hak verdim. Sonuçta haklı yada haksız laf ağızdan çıkmıştı. Söz verilmişti..

 

Tam 1 kış boyunca hatırlattı. Ne zaman alacaksın? Ne zaman alacaksın? Star Warslı çocuk scooter istiyordu. Tamam dedim ve araştırmaya başladım. Scooterı anne-kız tercih etmemizin sebebi kullanışlı ve en önemlisi kolay taşınabilir olması her yere rahatça yanımızda götürebileceğimiz bir araç olmasıdır.  Daha önceden de bildiğim Karakter Dükkanına baktım. Bakmamla almam bir oldu diyebilirim. Bir kere orjinal ve lisanslı ürün satıyorlar. Dışarıda bir ürün 5 TL iken, üzerinde bir karakter varsa oluyor 15 TL. Ben bu duruma çok sinir oluyorum ve doğru bulmuyorum. Ama karakter dükkanında fiyatlar çok normal, 1 ila 3 iş günü içerisinde hatta İstanbul içi 6 saatte kurye ile teslimat yapılıyor. Ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda muhattap bulabiliyorsunuz. Kolay iade olanağı, kapıda ödeme, 3D şifreli güvenli kredi kartı ile ödeme tercih etmemiz için yeterli diye düşünüyorum.

 

star-wars-scooter-2-tekerlekli-47434-18684-13-O

 

 

Ayrıca kostüm, scooter/paten, parti malzemeleri, oyuncak, okul çocuk odası, beslenme, kitap gibi bir çok kategoride alış veriş seçenekleri var. Tabi bununla beraber bir çok karakter 🙂 Filtreleme seçeneği ile vakit kaybetmeden hızlıca alış veriş yapabilirsiniz. Şu anda sitede hemen hemen her üründe indirim olduğu için bence kaçırmayın..

 

Karakter Dükkanı

0212 227 60 40 – info@karakterdukkani.com

 

 

 

 

 

 

Share Button

Cevap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir