Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Mar 24, 2016 in Genel, Serbest Köşe | 0 comments

Banyo Dekorasyonu

 

 

Bu kış gerek kızımın ilkokula başlaması, gerek yaşadığım sağlık sorunları nedeni ile daha sakin, sessiz ve huzurlu bir zaman yaşadım. Çok hareketli bir yaşamdan çıkıp kendimle ve evle başbaşa kalınca değişik dekorasyon  fikirleri üretmeye başlamıştım.  Şöyle bir etrafınıza bakın. Evinizde hangi eşyayı ne kadar kullanıyorsunuz? Ruhunuza iyi gelebilecek bir kaç obje dışında çoğu depolamak amaçlı kullandığımız dolaplar, tv üniteleri başrol değil mi? Araştırmalar yapıp, ufak ufak değişikler yapmaya başladım. Yapmaya başladıkça heveslendim ve bir çok şeyi değiştirmeye karar verdim.

 

Uzun uzun araştırmalar sonucu internette rastladığım ve gün içerisinde çok zaman geçirdiğim bir site oldu homify..  Zaten siteye girince ne demek istediğimi anlayacaksınız. Sakin dingin aynı zamanda çarpıcı bir yanı var. Beni en çok etkileyen, bir çok seçenek olması salon, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası, giyinme odası, banyo dekorasyonunundan tutun balkon,teras hatta bahçeye kadar tüm yaşam alanlarını kapsayacak geniş bir yelpazesi olmasıydı. Aynı zamanda bir çok tasarımcı ve markanın fikirlerini tek bir yerde görebilmemdi. Hemen paylaşmak istedim.

 

Ben banyo dekorasyonu üzerinde biraz durdum. Banyoda duran temizlik kovaları, deterjanlar zaten hep takıntılı olduğum bir konuydu. İnsanın kendi ile başbaşa kalabildiği stresini attığı yer olan banyo için tüm fikirlerimi homify den aldım diyebilirim.

 

 

Badezimmer im Dachgeschoss : Rustik Banyo von Mann Architektur GmbH
NEO CLASSIC TARZ YATAK ODASI : Klasik Banyo armimarlik

 

Düşünsenize şu banyoda saatler geçmez mi? Tüm yorgunluk gitmez mi? Evet banyoda geçirebilecek saatlerimiz yok belki ama 5 dakika bile olsa böyle keyif almaya değmez mi? Birebir aynısını uygulayamayız belki ama nasıl bir şey istediğimizin farkına varmamızı sağlayacak diye düşünüyorum.

 

Evimize küçücük yeni bir şey aldığımızda bile mutlu olabiliyoruz. Çünkü enerjisi iyi geliyor. Şimdi düşünün evinizde en keyif aldığınız bir yeri yendien dekore ettiğinizi, şimdiden mutlu oldunuz değil mi? Benim 2. sırada balkonum yer alıyor. Keyifle zaman geçirdiğim yeri şimdi daha keyifli bir hale getireceğim. Düşünsenize aile ve arkadaşlarınızla birlikte yemek yiyeceğiniz, keyifli vakit geçireceğiniz bir ortam..

 

Pergolato : Modern Balkon, Veranda & Teras Pergolato SRL.

 

 

Dediğim gibi bir çok seçenek var. En iyisi girip kendiniz inceleyin. Mutlaka size hitap edecek bir çok fikir bulacaksınız.

 

Yaşam için hep esin kaynağı bulmanız dileği ile..

 

 

 

 

 

Share Button

Cevap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir